Избори за чланове Савјета мјесних заједница на подручју општине Мркоњић Град

Општинска изборна комисија Мркоњић Град обавјештава све политичке странке, удружења грађана и  грађане општине Мркоњић Град, да је Скупштина општине Мркоњић Град, на сједници одржаној дана 25.06.2021. године, донијела Одлуку за расписивање избора за чланове Савјета у 22 мјесне заједнице општине Мркоњић Град, која је објављена у "Службеном гласнику општине Мркоњић Град" , број : 4/21.

Одлука је ступила на снагу 03.07.2021. године.

Избори ће бити одржани у свим мјесним заједницама општине Мркоњић Град, дана 26. септембар 2021. године (недјеља), у времену од 09:00 до 15:00 часова.

Изборе проводе Општинска изборна комисија Мркоњић Град и бирачки одбори...Прочитај више...

► Одлука о мјесним заједницама

► Одлука о одређивању БМ за гласање на изборима за чланове савјета МЗ

►Одлука о расписивању избора за чланове савјета мјесних заједница